Co je LEU Brain Stimulator?

Trénink mozku

LEU Brain Stimulator je zábavnou a napínavou hrou s velkou pedagogickou hodnotou pro lidi od 4 do 104 let. Celkem 960 různých 2D a 3D úkolů v 10 na sebe navazujících úrovních obtížnosti poskytuje zábavu a stimuluje mozek různými způsoby. Více než neuvěřitelných 404 tisíc možností řešení dělá z LEU Brain Stimulatoru výzvu na celý život, která Vás nikdy nepřestane bavit. Pouze LEU Brain Stimulator má 4 vyměnitelné herní plochy pro více zábavy a napětí, ale také pro účinnější trénink mozku.

Koupit keyboard_arrow_right

LEU Brain Stimulator
LEU Brain Stimulator

Obsah

LEU Brain Stimulator se skládá z:

  • 1 praktické herní konzole pro různé herní plochy
  • 12 různých herních dílků
  • 1 trojúhelníkové šablony s herním manuálem a 240 úkoly
  • 1 obdélníkové šablony s herním manuálem a 240 úkoly
  • 1 pětiúhelníkové šablony s herním manuálem a 240 úkoly
  • 1 herního manuálu s 240 úkoly pro 3D -pyramidy

Koupit keyboard_arrow_right

Jak hra funguje?

Ke každé z různých herních ploch (trojúhelník, obdélník, pětiúhelník a 3D-plocha) je herní manuál s 10 úrovněmi obtížnosti a 24 úkoly v každé úrovni - celkem tedy 240 úkolů na každou herní plochu. U každého úkolu je vyobrazena výchozí situace, kterou sestavíte pomocí uvedených herních dílků. Vaším úkolem je kompletně vyplnit prázdnou oblast zvoleného herního pole zbývajícími hracími dílky. Jednoduše vysvětlený, ale skoro vždy obtížný úkol, který má někdy pouze jednu, většinou ale více variant řešení. Úroveň obtížnosti může být zvolena dle věku, dovednosti a duševní výkonnosti hráče. Postupně stále těžší úkoly trénují spoustu důležitých schopností mozku a zaručují zábavu při hře. Pokud se proti sobě utkají dva odlišně silní hráči (dítě-rodič, různě staré děti, pečovatel – starší osoba), lze různými úrovněmi obtížnosti dosáhnout spravedlivého vyrovnání schopností - stejně jako funguje například Handicap při golfu. Díky této unikátní možnosti LEU Brain Stimulatoru hra oba baví a zároveň oba stejnou mírou motivuje. Na LEU-hráče čeká celkem 960 úkolů s více než 404 tisíci variantami řešení.

Zvolení herní šablony

Krok 1: Zvolení herní šablony

Položte zvolenou herní šablonu na prázdný spodní díl herní konzole.

Sestavení úkolu

Krok 2: Sestavení úkolu

Umístěte dílky na herní plochu tak, jak je vyobrazeno ve zvoleném úkolu.

Přemýšlení začíná

Krok 3: Přemýšlení začíná

Cílem hry je uspořádat zbývající herní dílky tak, aby byla šablona kompletně zaplněná. Dílky, použité v zadání úkolu, se nesmí přemísťovat.

Řešení

Krok 4: Řešení

Udělejte si radost a vyřešte obtížné úkoly! Pro každou šablonu je k dispozici 240 různých úkolů (celkem tedy 960 úkolů) rozdělených do 10 různých úrovní obtížnosti.

Pedagogicky hodnotný

LEU Brain Stimulator ideálním způsobem podporuje dětský vývoj již od mateřské školy a může včas pomoci předejít slabinám v předmětech jako matematika nebo geometrie. V neposlední řadě je LEU Brain Stimulator také pedagogicky hodnotná a zábavná alternativa k počítačovým hrám a sledování televize. U starších lidí není vždy jednoduché zůstat duševně čilým a motivovaným. Zhoršování smyslů je často další překážkou. V takovém případě je LEU Brain Stimulator hodnotnou a jednoduchou možností jak nevyjít ze cviku. LEU Brain Stimulator se osvědčil také při rehabilitaci pacientů po mozkových mrtvicích. Zřídkakdy lze trénovat jemnou motoriku takto zábavným způsobem. LEU Brain Stimulator je perfektní pro každého – na zkrácení si dlouhého čekání, na cesty, na pláž, na podporu vlastní duševní kondice nebo jednoduše pro zábavu s přáteli. Kompaktní, stabilní, praktický, vždy po ruce, bez baterie, bez nutnosti nabíjení. Díky doživotní záruce na ztracené herní dílky je LEU Brain Stimulator skvělým a hodnotným dárkem, který zajistí radost, zábavu i společné vzpomínky pro celou rodinu na dlouhá léta.

Koupit keyboard_arrow_right

vzdělávací
Záruka na herní dílky

Záruka na herní dílky

Některý herní dílek se může kdykoli ztratit. K vyřešení úkolů LEU Brain Stimulatoru jich ale potřebujete všech 12. Z tohoto důvodu nabízíme všem registrovaným zákazníkům záruku na ztracené dílky. Aby jste se z LEU Brain Stimulator mohli radovat skutečně po celý život. Pouze u originálního LEU Brain Stimulatoru stačí objednávka přes náš online obchod a ztracený herní dílek obdržíte zdarma poštou.
(Platí ve všech státech, ve kterých je LEU Brain Stimulator dodáván přes naše distributory.)

Registrovat se keyboard_arrow_right

Grid
List

Existuje 2 produktů.

Zobrazení 1-2 z 2 položek

LEU Brain Stimulator

LEU Brain Stimulator je zábavnou a napínavou hrou s velkou pedagogickou hodnotou pro lidi od 4 do 104 let. Celkem 960 různých 2D a 3D úkolů v 10 na sebe navazujících úrovních obtížnosti poskytuje zábavu a stimuluje mozek různými způsoby. Více než neuvěřitelných 404 tisíc možností řešení dělá z LEU Brain Stimulatoru výzvu na celý život, která vás nikdy...
Běžná cena 2 490,00 Kč -500,00 Kč Cena 1 990,00 Kč
View Detail

LEU Brain Stimulator S-úhelník-rozšíření

Rozšíření pouze pro originální LEU Brain Stimulator Dodatečná herní šablona „S-úhelník“ se postará o ještě větší výzvu pro mladé i starší. K zelené šabloně pro herní pole patří samozřejmě opět manuál s 240 novými úkoly v 10 úrovních obtížnosti a bezpočtem variací řešení. Nezvyklý geometrický tvar stimuluje mozek a postará se společně s dosavadními herními...
Cena 490,00 Kč
View Detail